KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16229360
nr 1622 9360
Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötorget Stockholm, akvarell+ tusch, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:18:52
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor